Насловна
Small Medium Large  | mk MK | EN |
Испечати Е-пошта
vodno-hotel.jpg
smestuvanje.png Сместување   |  conference.png Конференциски сали   |  gallery.png Галерија   |  mail.png Контакт

Хотел Водно

  star.png  star.png  star.png 

 

ХОТЕЛ ВОДНО  е модерен, комфорен хотел и единствен кој по својата местоположба и амбиент и ќе Ви овозможи уживање во преубавата природа која е опкружување на Скопје, прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. Со локација и погодности карактеристични за воздушните бањи и на надморска височина од 700 метри, Хотел Водно е далеку од градскиот метеж , а сепак на само 4.5 км од центарот на градот.

Хотелот располага со:

  • 28 комфорни и модерно опремени соби
  • хотелски ресторан со капацитет од 250 места
  • отворена тераса со прекрасен поглед и капацитет од 300 места
  • 2 конференциски сали
  • аперитив бар
  • сопствен паркинг простор

Како секој модерен хотел кој се грижи за своите гости Хотел Водно може да Ви овозможи:
  • Разновидни ресторански услуги/специјалитети
  • Услуга во соба
  • Безжичен интернет
  • Организација на конференции со комплетна техничка опрема
  • Организација на семејни и свадбени веселби
  • Организација на коктели и и забави
  • Организирање на екскурзии и туристички водичи
  • Организирање на трансфери
  • Плаќање со кредитни картички